VIII Halowe Mistrzostwa Małopolski Drużyn Sędziowskich - relacja

W minioną sobotę, 8 stycznia 2022 roku odbyły się VIII Halowe Mistrzostwa Małopolski Drużyn Sędziów o Puchar Prezesa MZPN. W turnieju wzięło udział 16 drużyn - 15 zespołów to członkowie Kolegium Sędziów z Małopolski: Bochnia, Brzesko, Chrzanów, Gorlice, Kraków, Limanowa, Myślenice, Nowy Sącz, Nowy Targ, Olkusz, Oświęcim, Tarnów, Wadowice, Wieliczka, Żabno oraz reprezentant Podkarpacia - drużyna z Dębicy.

Tytuł Halowego Mistrza Małopolski zdobyła drużyna Kolegium Sędziów Nowy Targ, która pokonała w niesamowicie emocjonującym finale rozjemców z Oświęcimia 3-2. Na najniższym stopniu podium stanęli sędziowie z KS Brzesko, którzy w meczu o brązowy medal okazali się lepsi od kolegów “po fachu” z Chrzanowa zwyciężając 2:0.

Nasza Komisja Sędziowska w składzie: Bartłomiej Kurek, Konrad Węglarz, Tomasz Twaróg, Dawid Mrożek, Piotr Sochacki, Marcin Twaróg zajęła 10 miejsce. Opiekunem naszej drużyny w trakcie trwania turnieju byli Jan Kurek oraz Dawid Hejmej.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za uczestnictwo w turnieju i sportową rywalizację, a zwycięzcom szczerze gratulujemy zasłużonego triumfu. Szczególne wyrazy uznania należą się organizatorom turnieju - Zarządowi KS MZPN, na czele z Przewodniczącym Jakubem Ślusarskim, który zadbał o to, by pod każdym kątem impreza godna była randze Mistrzostw Małopolski.

(https://ksmzpn.futbolowo.pl)